czwartek, 7 grudnia 2017

Podjazdy dla niepełnosprawnych VECTAWAY w ofercie firmy AITANA SAFETY z Poznania


Prosto, tanio i szybko... tak będzie wyglądała adaptacja budynku przy pomocy podjazdu dla niepełnosprawnych VECTAWAY poznańskiej firmy AITANA SAFETY :) Dlaczego warto rozważyć tę ofertę podczas poszukiwań odpowiedniego rozwiązania? Po pierwsze pochylnia zaprojektowana jest jako konstrukcja modułowa, dzięki czemu jej montaż sprowadza się do prostych operacji poskładania gotowych elementów i poskręcania ich zgodnie z instrukcją - dzięki temu taki podjazd świetnie sprawdzi się jako stałe rozwiązania, a także tymczasowe. Po drugie pochylnie wykonane są z aluminium, są lekkie, łatwe w konserwacji i bardzo trwałe. Bezpieczne oraz wygodne poruszanie po podjeździe gwarantuje antypoślizgowe podłoże, 5 procentowy kąt nachylania oraz 1,4 metrowej szerokości płaszczyzna ruchu ograniczona obustronnymi poręczami. Dodać warto, że firma oferuje szereg możliwości wykończenia - od aluminium anodowanego, po termo-lakierowane jak i dopasowane do dowolnego koloru. Po więcej szczegółów odsyłam na stronę firmy AITANA SAFETY.

4 komentarze:

 1. Oj osoby niepełnosprawne to nie tylko narząd ruchu, spektrum jest znacznie szersze. Wystarczy poczytać blogi, takie jak np. ten https://500plus.ovh ;-) Fakt jednak faktem, ze niepełnosprawność ruchowa jest najpowszechniejsza i zarazem najbardziej widoczna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że w obecnych czas istnieje jeszcze wiele placówek, które nie są dostosowane dla niepełnosprawnych. To nie do pomyślenia. Powinny być na ten cel przeznaczone jakieś specjalne fundusze z gminy. Mój dziadek wspiera się specjalistycznym sprzętem (link), jednak nie każdy taki ma, a dostęp powinien być jednakowy dla wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby jak najwięcej budynków było zaopatrzonych w takie podjazdy. To bardzo ułatwia poruszanie się osobom niepełnosprawnym.
  https://www.artdeco.sklep.pl/k262,laski-ortopedyczne-inwalidzkie.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja znajoma miała bardzo nieprzyjemny wypadek i też było ryzyko, że straci pełną sprawność. Na szczęście była pod opieką najlepszych lekarzy ortopedów w klinice https://carolina.pl/ i udało się ją poskładać w całość. Teraz wraca do formy, może się już samodzielnie poruszać

  OdpowiedzUsuń